/okecie/dzial_czesci/aktualne_promocje/

Formualrz Promocyjny

Imię i nazwisko*:
Telefon*:
Email:

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłoszenia. Wysłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie
i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy
ul. Połczyńskiej 118a, 01-304 Warszawa. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.

Aktualne promocje w Porsche Połczyńska

Zapraszamy do zapoznania się z tematycznymi PROMOCJAMI na dziale części zamiennych Volkswagen:

W pełni naładowany - zawsze pod prądem.W pełni naładowany - zawsze pod prądem.

Akumulator to podstawowe źródło energii przy uruchamianiu silnika. Zalety oryginalnego akumulatora Volkswagen to: gwarancja rozruchu na zimno przy temperaturze do -25 stopni, nie wymaga konserwacji, charakteryzuje się bardzo długą żywotnością i posiada wbudowane wskaźniki zużycia (wskaźnik poziomu kwasu). Oferujemy Państwu w/w produkt już od 200 zł.
Zapraszamy do składania zapytań.

Niezawodna iskra elektryzująca pewność.Niezawodna iskra elektryzująca pewność.

Świece zapłonowe mają za zadanie zapalić mieszaninę paliwa
z powietrzem w komorze spalania w określonym momencie.
Zbyt wczesny, lub późny zapłon może mieć negatywny wpływ na moc i zużycie świecy, a także spowodować uszkodzenie silnika. Zalety oryginalnych świec zapłonowych to: stała wydajność, wytwarzanie stabilnej iskry, wydłużona trwałość, wyższy komfort jazdy i długa żywotność. Oferujemy Państwu w/w produkt już od 25 zł.
Zapraszamy do składania zapytań.

Pod ciśnieniem wyjątkowo niezawodnyPod ciśnieniem wyjątkowo niezawodny.

Podczas hamowania płyn hamulcowy przenosi siły wywierane przez pedał na hamulce na kołach. Ściśliwość płynu powinna być mała,
a przy tym płyn musi wytrzymać wysokie temperatury. Zalety oryginalnego płynu hamulcowego to: spełnienie wymagań najnowszych modeli (norma VW 50114), wysoka płynność w niskich temperaturach, dobra wydajność układu hamulcowego w temperaturze od 50 stopni do -40 stopni, krótki czas przywracania ciśnienia w układzie, wysoka niezawodność przy podwyższonej zawartości wody.
Oferujemy Państwu w/w produkt już od 53 zł za 1 litr.
Zapraszamy do składania zapytań.

Świeże powietrze, pod maską.Świeże powietrze, pod maską.

Filtr powietrza wychwytuje zanieczyszczenia z powietrza zasysanego przed wejściem do komory spalania silnika. Zalety oryginalnego filtra to: niezawodna filtracja, precyzyjnie określony przepływ powietrza przy pełnej moc silnika, duża powierzchnia filtra, dopasowane rozwiązanie dla każdego modelu silnika, wysoka niezawodność w całym okresie eksploatacji. Oferujemy Państwu w/w produkt już od 30 zł.
Zapraszamy do składania zapytań.

Dział Części Volkswagen - Porsche Połczyńska, ul. Połczyńska 118a 01-304 Warszawa
tel. 48 22 532 24 00.

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.

Poziomy CO2 lub poziomy zużycia paliwa przedstawione na niniejszej stronie są poziomami, które zostały określone podczas świadectwa homologacji pojazdu. Poziomy te mogły zostać niewłaściwie określone. Dokładamy wszelkich starać aby wyjaśnić tę kwestię możliwie jak najszybciej i jeśli zajdzie taka potrzeba, dokonamy korekty tych poziomów we współpracy z odpowiednimi władzami.