Volkswagen.
Złap okazję

Rabat do 30 000 zł
Pakiet serwisowy w cenie

Rabat to nie jedyna korzyść, sprawdź:
 

Promocyjne
finansowanie

Niska rata
Już od 0% wkładu własnego
Sam zdecyduj, jak chcesz
zakończyć umowę


(i)

Wygodne
przeglądy

Pakiet serwisowy 4 lata
lub 60 000 km
w cenie samochodu.


(i)

Ubezpieczenie
w niskiej cenie

Niska cena
Już od 2,9%
wartości pojazdu


(i)

Znasz już korzyści, które oferuje Volkswagen.
Teraz czas na wybór modelu:

<
>Zadzwoń 22 223 15 41 lub wypełnij formularz i zapytaj o ofertę

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu informacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail lub numeru telefonu (w zależności od wybranego kanału komunikacji) przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. ("Porsche") dla celów marketingowych związanych z przesyłaniem/przekazywaniem przez Porsche spersonalizowanych informacji handlowo-marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Porsche, za pośrednictwem:

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Sekundowa 1, 02-178, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl.

Rozwiń