Porsche Warszawa Okęcie

Już jest.
W pelni elektryczny
ID.3

Porsche Warszawa Okęcie

Cena katalogowa
od 136 890

Zasięg
348-549 km

Zasięg po 30 minutach szybkiego ładowania
290-350 km

Czas ładowania w domu (do pełna)
około 7 h. 30 min.

Przyspieszenie 0-100km/h
7,3-9,6 sek

Tu rozpoczyna się nowe

ID.3 rozpoczyna nową, dynamiczną erę w świecie elektrycznej mobilności. Elektryzujące osiągi łączą się z nowoczesnym designem i zasięgiem sprawdzającym się w codziennej eksploatacji. Dla ludzi, którzy szukają zmian. Przyszłość jest tuż za rogiem. Powitaj ją.

Zapytaj o ofertę


id3
Bateria i zasięg

Duża moc. Szybkie ładowanie

Rano wygodnie dojechać do biura, przedtem jeszcze podrzucić dzieci do szkoły, a wieczorem wrócić – na jednym ładowaniu baterii to zasadniczo żaden problem. Poradzi sobie z tym każda z baterii ID.3. Obecnie do wyboru są baterie 58 kWh lub 77 kWh. Mniejsza bateria będzie dostępna w późniejszym terminie. Ponadto dajemy gwarancję na baterie wszystkich modeli ID.1 na osiem lat lub 160 tys. km.

Przyspieszenie

Nowe odczucie prędkości

Uważasz, że czerwone światła są denerwujące? Nie w ID.3! Teraz każde ruszanie po zapaleniu się zielonego światła będzie Ci sprawiać prawdziwą przyjemność. Żadnej zmiany biegów, żadnego zwalniania. Po prostu stałe dynamiczne przyspieszenie z pełnym momentem obrotowym od samego początku. Poczuj sam, jak wygląda mobilność przyszłości i poznaj nowy rodzaj przyjemności jazdy z przyspieszeniem wciskającym Cię w fotel. ID.3 jest dostępny w różnych wariantach - modele bazujące na Pro Performance przyspieszają od 0 do 100 km/h w 7,3 sekundy, warianty Pro S potrzebują na przyspieszenie od 0 do 100 km/h 7,9 sekundy.

Łatwe ładowanie Volkswagena

Łatwe ładowanie Volkswagena

Teraz o wiele rzeczy nie musisz już się martwić. Z We Charge masz dostęp do ponad 150 tys.* stacji ładowania w Europie, w tym do całej sieci szybkiego ładowania IONITY. Już od 34 zł miesięcznie We Charge przez aplikację We Connect ID. połączy Cię ze stacjami ładowania i zapewni wyjątkowo korzystne ceny. ID.3 z możliwością szybkiego ładowania pozwoli Ci korzystać z dobrych cen na publicznych stacjach ładowania: z naszą taryfą We Charge Go możesz ładować na stacjach IONITY po promocyjnej cenie wynoszącej obecnie 2,49 zł/kWh. Dla osób, które dużo jeżdżą, opłaca się taryfa We Charge Plus: za 1,39 zł/kWh mogą szybko naładować baterie na IONITY, ponosząc przez 3 lata miesięczną opłatę podstawową 80 zł.

* Ponad 80% aktualnie dostępnej w Europie publicznej infrastruktury do ładowania

ID. Charger

Łatwe ładowanie Volkswagena

Nasz ID. Charger to „stacja benzynowa” u Ciebie w domu. Możesz zatem wsiąść rano do naładowanego ID.3 i rozpocząć dzień pełen energii. ID. Charger dostępny jest w trzech wersjach różniących się stopniem komunikacji i inteligencją, gdyż jeżeli chcesz, możesz go zamówić także z WLAN, 4G i licznikiem prądu. Inteligentnymi funkcjami ID. Charger można sterować przez We Charge w aplikacji We Connect ID.

Dzięki naszemu serwisowi instalacji począwszy od bezpłatnego wstępnego sprawdzenia warunków online po końcowy montaż, instalacja ID. Charger nie nastręcza problemów. Krótko mówiąc: wszystko z jednej ręki. Naturalnie możesz także zlecić montaż ID. Charger swojemu zaufanemu elektrykowi. Wybrany wariant ID. Charger i serwis instalacji możesz zamówić wygodnie online lub bezpośrednio u Dealera Volkswagena.

Connectivity

Pełna komunikacja z Twoim ID.3

Cyfrowe usługi „We Connect Start” zmieniają nowego ID.3 w auto w pełni skomunikowane, gdyż dzięki wbudowanej na stałe karcie SIM Twój samochód będzie na życzenie online, będziesz mógł zatem otrzymywać informacje drogowe w czasie rzeczywistym lub znaleźć stacje ładowania z informacjami o dostępności, cenach i godzinach otwarcia. Aplikacja We Connect ID. pozwoli Ci połączyć się z samochodem, a smartfon może służyć jako pilot zdalnej obsługi do ustawiania klimatyzacji lub uruchamiania i zatrzymywania ładowania. Z „We Connect Start” możesz korzystać w ID.3 przez trzy lata bezpłatnie. W ten sposób będziesz zawsze połączony ze swoim samochodem, nawet siedząc w domu na kanapie.

Design

Powitanie

ID.3 wita Cię światłami

ID.3 wyposażony w opcjonalny system otwierania i uruchamiania Keyless Access rozpozna Cię, gdy tylko zbliżysz się do niego z kluczykiem. Eleganckie, dostępne na życzenie reflektory LED Matrix zaświecą się na krótko, jakby mrugały do Ciebie, i sprawią, że ID.3 będzie wyglądać prawie ludzko. ID.Light we wnętrzu da Ci od razu wrażenie, że jesteś mile widziany. Przy uruchamianiu silnika rozlegnie się cichy dźwięk zachęcający, by natychmiast ruszyć. Gdy tylko opuścisz swojego ID.3, ID. Light pożegnają się ze sobą krótkim sygnałem świetlnym.

Wygląd zewnętrzny

Bardziej ID. niż auto

Opcjonalne reflektory przednie LED Matrix nadają Volkswagenowi ID.3 futurystyczny wygląd, podobnie jak nowe logo Volkswagena oraz dodatkowy pas świateł poprowadzony od boków frontu nadwozia do znaczka VW. Ogólnie: futurystyczny od przodu po sam tył.

Wnętrze

I co? Podoba się?

Całkowicie nowa stylistyka znajduje swoją kontynuację we wnętrzu, które jest futurystyczne, wygodne i jednocześnie funkcjonalne. Siedzenia zapraszają, by zająć w nich miejsce, nie ma tunelu środkowego, więc miejsca na nogi jest więcej, do tego duży ekran dotykowy, ID. Light i oświetlenie Ambiente, które można dostosować do swoich preferencji.

Oświetlenie Ambiente

Bardzo przekonujące: przyjemne kolory, spokojne wnętrze

Nadaj swojemu ID.3 niepowtarzalny styl. Wybierz jeden z dziesięciu seryjnych kolorów (opcjonalnie oferowanych jest 30 kolorów) i rozjaśnij delikatnie wnętrze, między innymi tablicę rozdzielczą, półkę na telefon komórkowy (opcjonalną) i drzwi. Ciepły lub zimny kolor światła – to Ty decydujesz.

id3

Komfort

ID. Light

Bardzo sprytne:
inteligentne światła

ID. Light komunikuje się z Tobą wizualnie, a w połączeniu z opcjonalnym systemem nawigacji pomoże spokojniej poruszać się po drogach. Jeżeli korzystasz z obsługi głosowej, system zareaguje sygnałem świetlnym na Twój głos. Gdy tylko opuścisz swojego ID.3, pożegna się z Tobą inteligentnym sygnałem świateł ID. Light.

Wyświetlacz head-up AR

Patrz spokojnie w przyszłość. I na drogę.

Opcjonalny wyświetlacz head-up AR przenosi pomocne informacje na przednią szybę w bezpośredni zasięg wzroku kierowcy i ułatwia prowadzenie auta. Na przykład pokazuje, gdzie skręcić. Projekcja na szybie i sytuacja na drodze zdają zlewać się w jedną całość. To zdecydowanie większy komfort jazdy każdego dnia.

Dach panoramiczny

Jest na co patrzeć: panoramiczny dach

Z wielką przeszkloną powierzchnią obejmującą całą szerokość dachu, opcjonalny dach panoramiczny sam w sobie przyciąga spojrzenia. Lecz najważniejsze jest to, że umożliwia podziwianie nieba. Przyciemnione szkło zapewnia przyjemną temperaturę we wnętrzu. Przed intensywnym słońcem chroni roleta przeciwsłoneczna, którą można wygodnie obsługiwać poleceniami głosowymi. Powiesz "Cześć ID., pokaż mi gwiazdy" i roleta otworzy się.

Asystent mowy

Wszystko po kontrolą. Na głosowe polecenie.

Szukanie odpowiednich przycisków podczas jazdy to już przeszłość. Teraz możesz nie odrywać wzroku od drogi i sterować na przykład radiem, opcjonalnym systemem nawigacji lub telefonem używając intuicyjnej obsługi głosowej. Wystarczy powiedzieć „Cześć ID.” i system Cię zrozumie.

Czy wiesz, że…

…elementy aluminiowej obudowy silnika samochodu produkowane są w Poznaniu w sposób neutralny pod kątem emisji CO2 – tak jak i cały samochód w fabryce w niemieckim Zwickau. Odlewnia Volkswagen Poznań jako pierwsza fabryka w Polsce, wykorzystała technologię odzysku ciepła z procesów produkcyjnych do ogrzania okolicznego szpitala i kamienic. Dzięki ciepłu z Odlewni ogrzewanych jest 2.000 pobliskich mieszkań.

zero