baner
Porsche Warszawa Okęcie
Porsche Warszawa Okęcie

W pełni elektryczny ID.5


Czas oczekiwania na Twój samochód może ulec wydłużeniu.
Nie zwlekaj ze złożeniem zamówienia!

Zamów ID.5 już dziś

Cena katalogowa

od 220 890

Rata netto

od 1 927 zł/mc

Dofinansowanie "Mój Elektryk"

do 27 000

Przyspieszenie od 0 do 100km/h

8,4 sek.

Zużycie energii

16,7-19,3 kWh/100 km

Pojemność bagażnika

549 litrów

Liczba miejsc

5

Zasięg

do 521 km

Elegancka forma efektywności

Nowy ID.5 z silnym napędem elektrycznym i opływową sylwetką stanowi nowoczesną symbiozę SUVa oraz coupé, a możliwość aktualizacji „over the air” definiuje na nowo mobilność elektryczną.

ID.5 już
od 1 927 zł netto/mies

Zamów wymarzonego ID.5, dopasowanego w 100% do Twoich potrzeb.


Nowoczesne finansowanie z niską ratą – spłacasz jedynie utratę wartości samochodu w okresie finansowania

Elastyczne zakończenie umowy - wykupujesz lub oddajesz samochód do salonu i wybierasz nowy w ramach nowej umowy leasingu

Czas oczekiwania na Twój samochód może ulec wydłużeniu. Nie zwlekaj ze złożeniem zamówienia!

Zapytaj o szczegóły
id5-ladowanie2

Zyskaj do 27 000 zł w rządowym programie
„Mój elektryk” i sprawdź pozostałe benefity

charger

Program "Mój elektryk"

Skorzystaj z rządowego dofinansowania nawet do 27 000 zł na Twojego nowego elektrycznego Volkswagena.

  • oferta dla osób fizycznych
  • brak minimalnego przebiegu rocznego
  • maksymalna cena pojazdu 225 000 zł lub bez limitu z Kartą Dużej Rodziny

Nie zwlekaj ze złożeniem wniosku! O przyznaniu dofinansowania decyduje kolejność zgłoszeń.

Poznaj szczegóły
id5-elektrycznosc

Zielona energia od Polenergii

Wybierając elektrycznego lub hybrydowego Volkswagena, masz możliwość jeszcze bardziej zadbać o środowisko. Wraz z Polenergią stworzyliśmy ofertę, dzięki której zyskasz wszystko w jednym ekosystemie: zarówno elektromobilność, jak i energię elektryczną ze źródeł odnawialnych dla Twojego domu i samochodu elektrycznego.

Wybierając Polenergię:

  • masz gwarancję niezmienionej ceny 1kWh przez 5 lat lub rabatu na energię od 5 do 10% w ciągu trwania umowy
  • energia pochodzi z odnawialnych źródeł należących do firmy Polenergia

Wygląd zewnętrzny

iq-light szklany-dach image hak-holowniczy image
IQ. Light Arrow down icon

Pokaż się w najlepszym świetle

Już od pierwszego spojrzenia nowy ID.5 zachwyca swoimi innowacyjnymi światłami IQ.LIGHT. Technologia matrycowa umożliwia jazdę z włączonymi na stałe światłami drogowymi bez oślepiania innych uczestników ruchu. Elegancki pas diod rozciąga się między reflektorami Matrix LED, a logo Volkswagena. Pakiet obejmuje opcjonalne diodowe światła tylne 3D z animowanymi światłami stopu i dynamicznymi kierunkowskazami, które płynnym ruchem światła wskazują kierunek skrętu.

Panoramiczny szklany dach Arrow down icon

Piękny widok na niebo

Z imponującą, przeszkloną powierzchnią obejmującą całą szerokość dachu, opcjonalny dach panoramiczny sam w sobie przyciąga spojrzenia. Lecz najważniejsze jest to, że umożliwia podziwianie nieba. Przyciemnione szkło zapewnia przyjemną temperaturę we wnętrzu. Przed intensywnym słońcem chroni roleta przeciwsłoneczna, którą można wygodnie obsługiwać poleceniami głosowymi. Powiesz "Cześć ID., pokaż mi gwiazdy" i roleta otworzy się.

Hak holowniczy Arrow down icon

Dla tych, którzy mają większe potrzeby

Nie lubisz z niczego rezygnować, także w podróży? Dostępny na życzenie, rozkładany elektrycznie hak holowniczy pozwala nowemu ID.5 holować przyczepę o masie 750 kg (bez hamulców) lub maks. 1200 kg (z hamulcami), na przykład przyczepę dla konia lub na kajaki. Jeżeli hak nie jest potrzebny, można go kilkoma ruchami schować pod zderzakiem.

Wnętrze

oswietlenie-ambiente image head-up image asystent-mowy image streaming-muzy image
Oświetlenie Ambiente Arrow down icon

Światło na prawie każdy nastrój

Nadaj swojemu ID.5 więcej osobistego stylu i wybierz jeden z dziesięciu seryjnych kolorów (jako opcja dostępnych jest 30 kolorów) podświetlenia, między innymi tablicy rozdzielczej, schowka na telefon komórkowy i paneli w drzwiach. Od Ciebie zależy, czy wnętrze będzie oświetlone chłodnym czy ciepłym światłem.

Wyświetlacz Head-up z rozszerzoną rzeczywistością Arrow down icon

Nawigacja, która wyznacza kierunek

W nowym ID.5 będziesz miał w zasięgu wzroku wszystko, co ważne. Opcjonalny wyświetlacz Head-up z rozszerzoną rzeczywistością wyświetla informacje na przedniej szybie, bezpośrednio w polu widzenia. Dzięki technologii AR zobaczysz wskazówki nawigacji na jezdni dokładnie tam, gdzie musisz jechać prosto lub skręcić. Dzięki temu spokojniej dojedziesz do celu, bez konieczności odwracania wzroku od drogi.

Asystent mowy i ID.Light Arrow down icon

Powiedz swojemu ID.5 „Cześć”

Nie odrywaj wzroku od drogi i wygodnie obsługuj radio, opcjonalny system nawigacyjny lub telefon, korzystając z intuicyjnej funkcji obsługi głosowej. Powiedz po prostu „Cześć ID.”, a system Cię zrozumie. Gdy tylko zaczniesz korzystać z obsługi głosowej, oświetlenie wnętrza ID. Light zareaguje na Twój głos, gdyż ID.5 komunikuje się z Tobą także wizualnie, używając do tego celu ID. Light. W połączeniu z systemem nawigacyjnym auto powita Cię i przełoży wskazówki systemów Infotainment i wspomagających na sygnały świetlne, które ułatwią Ci prowadzenie samochodu. A gdy będziesz opuszczał ID.5, oświetlenie ID. Light pożegna się z Tobą odpowiednim sygnałem świateł.

W pełni zintegrowany streaming muzyki Arrow down icon

Właściwy utwór na każdą okazję

Korzystasz z Apple Music? Jeżeli tak, w nowym ID.5 możesz uzyskać bezpośredni dostęp do swojej ulubionej muzyki korzystając z opcjonalnego systemu nawigacyjnego Discover Pro, bez potrzeby używania smartfona lub tabletu. Wystarczy pobrać aplikację i zalogować się, aby z ekranu systemu nawigacyjnego uzyskać bezpośredni dostęp do konta Apple Music i słuchać milionów utworów, ekskluzywnych treści i aktualnych podcastów.

Wypełnij formularz.Oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie pytania.

Wypełnij formularz

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. Informujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (http://www.porscheinterauto.pl/rodo).
Rozwiń ZwińZGODA MARKETINGOWA


Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu informacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w związku z naszą działalnością oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na kontakt marketingowy.


*Wyrażam zgodę na przekazanie mi informacji handlowej i wykorzystanie wskazanych przeze mnie danych do celów marketingu bezpośredniego w rozumieniu art. 172 ust. 1 ustawy Prawo telekomunikacyjne. Moja zgoda dotyczy kontaktowania się ze mną za pośrednictwem:* Udzielenie zgody jest nieobowiązkowe