baner
Porsche Warszawa Okęcie

Dostępne od ręki
do natychmiastowego odbioru

Sprawdź
Porsche Warszawa Okęcie

Znajdź swojego Volkswagena!

Nowe samochody gotowe do odbioru czekają na Ciebie w salonach Volkswagena firmy Porsche Inter Auto. Skorzystaj z atrakcyjnych form finansowania, wybierz auto spośród gamy dostępnych modeli. U nas możesz zostawić swój samochód w rozliczeniu. Oferujemy atrakcyjne warunki odkupu! Sprawdź!

Przyjdź i zobacz nasze nowoczesne SUVY dla każdego.

Skorzystaj z wyjątkowej oferty.
Zyskaj 6 000 PLN na model Volkswagen T-ROC.

troc troc

Dostępne formy zakupu:

leasing

Leasing 106%

najem

Najem

kredyt

Kredyt od 2,99%

zakup-za-gotowke

Zakup za gotówkę

Skontaktuj się z nami!
Dowiedz się więcej
o mocy naszych
samochodów.

Wypełnij formularz

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. Informujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (http://www.porscheinterauto.pl/rodo).
Rozwiń ZwińZGODA MARKETINGOWA


Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu informacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w związku z naszą działalnością oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na kontakt marketingowy.


*Wyrażam zgodę na przekazanie mi informacji handlowej i wykorzystanie wskazanych przeze mnie danych do celów marketingu bezpośredniego w rozumieniu art. 172 ust. 1 ustawy Prawo telekomunikacyjne. Moja zgoda dotyczy kontaktowania się ze mną za pośrednictwem:* Udzielenie zgody jest nieobowiązkowe