baner
Porsche Warszawa Okęcie

Nowy Taigo dołącza
do drużyny SUV-ów!


Dostępny jeszcze w tym roku!

Umów się na jazdę testową
Porsche Warszawa Okęcie

Poznaj nowego Taigo.
Bezkompromisowy każdego dnia.

Nowy Taigo. Dla wszystkich, którzy wyznaczają trendy i inicjują zmiany, pokazując nie tylko styl, lecz również swój charakter. Dla wszystkich, którzy odnajdują niezwykłość w codzienności.

Nowy Taigo - parametry:

Cena katalogowa

89 690

Moc silnika

95-150 KM

Zużycie paliwa

5,7-6,2 l/100 km

Pojemność bagażnika

440 | 1120 litrów

bigimg

Przebojowy
T-Cross

Niestraszny mu miejski zgiełk czy wysokie tempo twojego życia – wszechstronnie uzdolniony crossover dzięki przebojowej sylwetce i zaawansowanym rozwiązaniom technologicznym, sprawdzi się w roli pełnego wigoru kompana.

Umów się teraz

Volkswagen Taigo
ma charakter

Poruszaj się po drodze w wyjątkowym stylu i poczuj przejmność z jazdy, dzięki najnowszym technologiom. Nowy Taigo ma charyzmę, którą widać zarówno na zewnątrz jak i w środku.

Umów się teraz

Nowa forma
niezależności

Z wyostrzoną stylistyką zewnętrzną, nowym poziomem jakości i designu we wnętrzu oraz nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi nowy T-Roc pokazuje się ze swojej najlepszej strony i podkreśla swoją silną osobowość.

Umów się teraz

Wszystko, co ważne,
w zasięgu wzroku

Wnętrze w Taigo

Gdy prowadzisz samochód, musisz mieć w zasięgu wzroku wiele istotnych informacji. Seryjny zestaw wskaźników Digital Cockpit z kolorowym wyświetlaczem wysokiej rozdzielczości o przekątnej 20,32 cm (8'') wyświetla klasyczne treści, jak prędkościomierz i licznik kilometrów. W przypadku Digital Cockpit Pro1 można indywidualnie ustawić konfigurację wyświetlacza o przekątnej 26,04 cm (10'') i wybrać, jakie informacje mają być wyświetlane, na przykład komunikaty z systemów wspomagających lub kombinacja mapy nawigacji i informacji z systemu multimedialnego. A wszystko to z czytelnymi, atrakcyjnymi grafikami i animacjami.

Design w Taigo
Ekscytująco sportowy

R-Line

Dla wszystkich, którzy cenią sportowy charakter, nowy Taigo w wersji R-Line oferuje wysokiej jakości wyposażenie stylistyczne i poprawiające komfort oraz rozwiązania techniczne, dzięki którym Taigo staje się bardziej atrakcyjny nie tylko z zewnątrz, lecz również we wnętrzu.

Zapytaj o szczegóły


interrior

Nie zwlekaj
i skontaktuj się z nami!Jeszcze w tym roku możesz cieszyć się z jazdy swoim nowym SUV-em z gamy Volkswagena. Liczba samochodów dostępnych do odbioru w 2022 roku jest ograniczona.

Wypełnij formularz

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. Informujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (http://www.porscheinterauto.pl/rodo).
Rozwiń ZwińZGODA MARKETINGOWA


Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu informacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w związku z naszą działalnością oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na kontakt marketingowy.


*Wyrażam zgodę na przekazanie mi informacji handlowej i wykorzystanie wskazanych przeze mnie danych do celów marketingu bezpośredniego w rozumieniu art. 172 ust. 1 ustawy Prawo telekomunikacyjne. Moja zgoda dotyczy kontaktowania się ze mną za pośrednictwem:* Udzielenie zgody jest nieobowiązkowe


taigo-footer