Zapytaj o ofertę arrows

Cena z rabatem

98 090

Rabat

8 000

Moc silnika

144 – 177 KM

Zużycie paliwa

5,6-7,6 l/100km

Maksymalna pojemność bagażnika

615 litrów

Fascynujące nowe podejście.

Mocniejszy, bardziej komfortowy i lepiej skomunikowany niż kiedykolwiek - nowy Tiguan pokazuje, co potrafi. Inteligentne technologie dają mu nadzwyczajne możliwości. Jako dynamiczny SUV wyznacza nowe granice tego, co możliwe.

Design

design
 • Stylistyka Stylistyka

  Niezwykły na zewnątrz

  Nowy Tiguan pokazuje, co znaczy określać się ciągle na nowo. Progresywny design i wyrazista sylwetka ze zdradzającymi siłę proporcjami, dynamicznym przodem nadwozia, precyzyjnie poprowadzonymi liniami i wyraźnie zaznaczoną linią "barków" jednoznacznie wskazują na jego mocne strony: innowacyjność, niepowtarzalność i bezkompromisową funkcjonalność

 • Tiguan R-Line Black Style Tiguan R-Line Black Style

  Maksimum stylu.
  Maksimum przyjemności.

  Nowy Tiguan R-Line z pakietem R-Line Black Style ma wyczucie stylu dosłownie "wypisane na twarzy". Osłona chłodnicy z eleganckim logo R-Line jest utrzymana w dwóch kolorach: zewnętrzne listwy są chromowane, wewnętrzne błyszczą szlachetną czernią. Czarne osłony lusterek i listwy wokół okien oraz przyciemnione w 90% tylne szyby boczne i tylna szyba również świadczą o wysokiej klasie. Do całości doskonale pasują czarne błyszczące końcówki rur wydechowych w kształcie trapezu i 19-calowe obręcze ze stopu metali lekkich Valencia, również w kolorze czarnym. Jako opcja dostępne są 20-calowe, czarne obręcze Suzuka.

 • Wnętrze Wnętrze

  Innowacyjny w środku

  Przestronne wnętrze nowego Tiguana jest miejscem dla tych, którzy sięgają myślą daleko do przodu. Dzięki intuicyjnym elementom kokpitu zorientowanych na wygodę kierowcy, możesz teraz skupić się na tym, co najważniejsze. Ułatwi Ci to na przykład wielofukncyjna kierownica obszyta skórą lub Digital Cockpit z kolorowym ekranem TFT o przekątnej 26 cm (10,25 cala), stanowiącym seryjne wyposażenie Tiguana Elegance i Tiguana R-Line. W wersji wyposażenia Life kierowca i siedzący z przodu pasażer mogą cieszyć się wygodą, dzięki komfortowym fotelom. Diodowe oświetlenie wnętrza z przodu i z tyłu oraz oświetlenie Ambient* tworzą atmosferę, w której każdy poczuje się doskonale.

  * Wyposażenie seryjne Tiguana Elegance i Tiguana R-Line; dla Tiguana Life dostępne na życzenie

 • Światła Światła

  Dalekowzroczność:
  inteligentne światła

  Tylne światła w technice LED i opcjonalne reflektory LED Matrix IQ.LIGHT sprawiają, że Tiguan pokazuje się w pełnym blasku. W Tiguanie Elegance i Tiguanie R-Line reflektory posiadają funkcję doświetlania zakrętów i w pakiecie z nowymi światłami tylnymi są uzupełnione o dynamicznego asystenta świateł drogowych*: w zależności od sytuacji włączane lub wyłączane są poszczególne segmenty LED. Poprawia to nie tylko komfort prowadzenia samochodu, lecz również komfort kierowców jadących przed Tiguanem lub nadjeżdżających z przeciwka. Spektakularne są także dynamiczne kierunkowskazy, wskazujące płynną zmianą świateł kierunek skrętu.

  * Wyposażenie seryjne Tiguana Elegance i Tiguana R-Line; dla Tiguana Life dostępne na życzenie

 • Oświetlenie Ambiente Oświetlenie Ambiente

  Oświetlenie dopasowane do nastroju,
  bo każdy dzień jest inny.

  Od teraz możesz oglądać swojego Tiguana codziennie w nowym świetle, dzięki delikatnemu oświetleniu wnętrza w jednym z 30 kolorów. W zależności od nastroju i sytuacji, czy w oświetlonym centrum miasta, czy też na ciemnej drodze z dala od miasta, możesz stworzyć dla siebie i pasażerów odpowiednią atmosferę. Oświetlenie Ambient stanowi wyposażenie seryjne dla Tiguana Elegance i Tiguana R-Line. Dla Tiguana Life jest dostępne na życzenie.

 • Obręcze kół Obręcze kół

  Jeżeli chodzi o obręcze kół dla Tiguana, to jest w czym wybierać.

  Z jaką kombinacją obręczy i opon Tiguan wygląda najlepiej, to tylko kwestia gustu. Jak podobają Ci się na przykład opcjonalne 20-calowe obręcze ze stopu metali lekkich Suzuka dla Tiguana R-Line i Tiguana R-Line Black Style? Jesteśmy pewni, że Twój wybór będzie właściwy.

Systemy wspomagające

support
 • Travel Assist Travel Assist

  Nowy prowadzący

  Nowy Tiguan dysponuje rozwiązaniami, dzięki którym bezpieczniej i bez zmęczenia dotrzesz do celu. Przykładem może być opcjonalny system Travel Assist, który dba o komfort jazdy* na wysokim poziomie, wspierając Cię w monotonnej podróży i męczących sytuacjach na drodze:

  • Szczególnie na autostradach i głównych drogach krajowych Travel Assist może Ci ułatwić utrzymanie pasa ruchu i prędkości oraz odległości od jadącego z przodu pojazdu.
  • W połączeniu z dwusprzęgłową przekładnią DSG będziesz mógł bezstresowo poruszać się w korkach.

  * W granicach możliwości systemu. Systemy wspomagające nie zwalniają kierowcy z obowiązku zachowania ostrożności. Kierowca musi być przygotowany do przejęcia w każdej chwili kontroli nad samochodem.

 • Emergacy Assist Emergacy Assist

  Zareaguje, gdy Ty nie reagujesz

  Dostępny na życzenie system Emergency Assist* zaczyna działać, gdy stwierdzi brak aktywności kierowcy. System spróbuje przywrócić uwagę kierowcy**, a jeżeli to się nie powiedzie, w granicach możliwości systemu zatrzyma samochód w sposób kontrolowany, co może zapobiec wypadkowi.

  * Dostępny w połączeniu z opcjonalnym Travel Assist
  ** W granicach możliwości systemu. Systemy wspomagające nie zwalniają kierowcy z obowiązku zachowania ostrożności. Kierowca musi być przygotowany do przejęcia w każdej chwili kontroli nad samochodem.

 • Front Assist Front Assist

  Widzi jeszcze więcej

  Asystent awaryjnego hamowania Front Assist z funkcją rozpoznawania pieszych może pomóc zminimalizować skutki zderzenia lub - w idealnym przypadku - zapobiec wypadkowi.* System może rozpoznać pieszych oraz pojazdy na jezdni i odpowiednio wcześnie ostrzec kierowcę, a w przypadku braku jego reakcji może zainicjować automatyczne hamowanie.*

  * W granicach możliwości systemu. Systemy wspomagające nie zwalniają kierowcy z obowiązku zachowania ostrożności. Kierowca musi być przygotowany do przejęcia w każdej chwili kontroli nad samochodem.

Systemy radiowe i nawigacja

support
 • Nawigacja Nawigacja

  Pokazuje, jak dotrzeć do celuNowy

  Muzyka w uszach, trasa przed oczyma. Z naszymi opcjonalnymi systemami nawigacyjnymi nie zboczysz z trasy i nie będziesz nudził się w podróży

 • System nagłaśniający System nagłaśniający

  Jeszcze nie słyszałeś swojej muzyki w taki sposób

  Opcjonalny system nagłaśniający Harman Kardon zachwyca nie tylko doskonałą jakością dźwięku, lecz również elegancką stylistyką. Na melomanów, którzy w samochodzie chcieliby muzyki nie tylko słuchać, lecz wręcz ją celebrować, czekają zbalansowane wysokie i niskie dźwięki oraz precyzyjne basy. Harman Kardon zmieni Tiguana w salę koncertową.

Dlaczego warto wybrać
Nowego Volkswagena Tiguana?


Myśląc o nowym samochodzie przede wszystkim zwracamy uwagę na jego wygląd i osiągi, jednak aby podjąć mądrą decyzję trzeba przeanalizować szereg elementów składających się na całkowite koszty użytkowania, czyli tzw. TCO (total cost of ownership), np. wydatki na paliwo, koszty przeglądów, potencjalna utrata wartości samochodu czy pakiety w cenie samochodu.

8 powodów, by wybrać Volkswagena

 • Niskie raty
 • Oszczędne silniki
 • Przeglądy co 30 000 km
 • Asistance w cenie
 • do 5 lat ochrony
 • Ubezpieczenie za 2,9%
 • Łatwa i korzystna odsprzedaż
 • Wystarczy wsiąść, by się przekonać!
Nowy Tiguan już jest!

Wypełnij formularz. Oddzwonimy i zdalnie odpowiemy na wszystkie pytania. Twoje bezpieczeństwo i komfort są dla nas najważniejsze.

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu informacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail lub numeru telefonu (w zależności od wybranego kanału komunikacji) przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. ("Porsche") dla celów marketingowych związanych z przesyłaniem/przekazywaniem przez Porsche spersonalizowanych informacji handlowo-marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Porsche, za pośrednictwem:

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Sekundowa 1, 02-178, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl.

Rozwiń