baner
Porsche Warszawa Okęcie

Usługi serwisowe


Kompleksowa obsługa Twojego Volkswagena

Poznaj szczegóły
Porsche Warszawa Okęcie

Twoje bezpieczeństwo to nasza podstawa

Bądź w pełni gotowy do sezonu. Dowiedz się, dlaczego warto korzystać z profesjonalnych usług naszego serwisu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły 22 489 09 04

Aktualne promocje

katalog uslug

Katalog usług
lato

Katalog Usług Serwisowych i Części

Aktualna oferta

Dezynfekcja

klimatyzacji

od 269 PLN

Poznaj szczegóły
Dezynfekcja klimatyzacji
sprawne-hamulce

Sprawne hamulce.

Wymiana klocków hamulcowych

od 929 PLN

Poznaj szczegóły

Wymiana oleju

w skrzyni DSG

od 1359 PLN

Poznaj szczegóły
wymiana-oleju-w-skrzyni-dsg
wymiana-oleju-silnikowego

Wymiana oleju silnikowego

od 799 PLN

Poznaj szczegóły

Sprawny akumulator

Zapytaj o cenę

Poznaj szczegóły
sprawny-akumulator
geometria-kol

Geometria kół

od 199 PLN

Poznaj szczegóły

Przeglądy serwisowe

pakiety-przegladow-serwisowych

Pakiety przeglądów serwisowych

dla samochodów nowych.

Poznaj szczegóły
pakiety-przegladow-serwisowych

Pakiety przeglądów serwisowych

dla samochodów używanych.

Poznaj szczegóły
przeglady-serwisowe

Chcesz się dowiedzieć
więcej?
Zadzwoń 22 489 09 04 lub napisz do nas!Zostaw swoje dane - napiszemy do Ciebie,
gdy zostaną opublikowane!

Wypełnij formularz

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. Informujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (http://www.porscheinterauto.pl/rodo).
Rozwiń ZwińZGODA MARKETINGOWA


Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu informacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w związku z naszą działalnością oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na kontakt marketingowy.


*Wyrażam zgodę na przekazanie mi informacji handlowej i wykorzystanie wskazanych przeze mnie danych do celów marketingu bezpośredniego w rozumieniu art. 172 ust. 1 ustawy Prawo telekomunikacyjne. Moja zgoda dotyczy kontaktowania się ze mną za pośrednictwem:* Udzielenie zgody jest nieobowiązkowe