Przed Tobą nowy Tiguan
Zarejestruj się i zamów jako jeden z pierwszych

Dowiedz się więcej

Na wszystko, co przenosi życie – nowy Tiguan


Życie jest urozmaicone i pełne niespodzianek. Nowy Tiguan swoim bogatym i innowacyjnym wyposażeniem pomoże Ci sprostać prawie każdemu wyzwaniu, a przy tym zachwyca emocjonującym i dynamicznym designem.

Poznaj nowego Tiguana

Robi wrażenie z każdej strony

Sportowa i wyrazista stylistyka nowego Tiguana natychmiast zdradza, że jest to SUV przygotowany do sprostania wyzwaniom, które niesie codzienne życie. Jego nowa sylwetka jest ukształtowana przez świadczące o sile proporcje i dynamiczne linie. Nowoczesne elementy stylistyczne, takie jak zmodyfikowany przód nadwozia z opcjonalnymi reflektorami HD LED Matrix, atletyczny tył z diodową listwą oraz bogata oferta nowych obręczy kół podkreślają wyjątkowy charakter. Krótko mówiąc: nowy Tiguan robi wrażenie z każdej strony.

Wsiądź i pozostaw codzienność za sobą

Nowy Tiguan to auto na zupełnie nowym poziomie. I to nie tylko ze względu na wysokiej jakości wnętrze, lecz również dzięki konsoli środkowej z nowymi funkcjami, opcjonalnemu systemowi nawigacji Discover Pro Max z wyświetlaczem Infotainment o przekątnej 38,1 cm (15"), uchwytowi na tablet w środkowym podłokietniku w tylnej części kabiny oraz oświetleniu Ambiente (na życzenie w 30 kolorach) i podświetlanym aplikacjom dekoracyjnym na tablicy rozdzielczej i w przednich drzwiach. Nowy Tiguan to po prostu udane połączenie nowoczesności i komfortu.

Połączony ze światem

Na życzenie Tiguan może być od początku w pełni połączony z Internetem, co umożliwi Ci dostęp do wielu usług VW Connect. Po jednorazowej aktywacji i zalogowaniu się przy użyciu Volkswagen ID korzystanie z innowacyjnych usług online będzie dziecinnie łatwe, a do tego bezpłatne. Uzyskasz dostęp do ważnych informacji dotyczących samochodu, będziesz mógł wezwać pomoc w razie awarii lub umówić się na wizytę w warsztacie.