Baner główny Profesjonaliści

Przedstawiamy wyjątkowe oferty stworzone
dla Profesjonalistów.

Ubezpieczenie na rok i pakiet serwisowy wliczone w ratę.

Szanowni Państwo,

dziękujemy za Wasz trud i oddanie. Każde Wasze działanie to służba, a dla nas - komfort i bezpieczeństwo. Dziękujemy!
Chcielibyśmy się Wam odwdzięczyć. Przygotowaliśmy więc specjalne, wyjątkowo korzystne oferty na modele Volkswagen.
Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami.

Stetoskop

Pracownicy Ochrony Zdrowia

Gavel

Prawnicy

Kościół

Osoby duchowne

Architektura

Architekci, geodeci

Edukacja

Nauczyciele

Odznaka

Służby mundurowe

Apteczka

Lekarze weterynarii

Zboże

Rolnicy

Kilof

Górnicy

Dziadek

Seniorzy

up!
Up!
Poznaj model
T-Cross
T-cross
Poznaj model
Nowy Golf
Nowy Golf
Poznaj model
Touran
Touran
Poznaj model
Passat
Passat
Poznaj model
Tiguan
Tiguan
Poznaj model

Dokumenty potrzebne do zawarcia umowy ({{profession}}):

  • Brak danych

Dodatkowo:

  • Brak danych
Plik
Guzik Zamknij

Volkswagen
{{ choosen_car_data[choosen_car].header }}

Cena samochodu (brutto)

{{ choosen_car_data[choosen_car].cena_samochodu }} PLN

Wpłata własna 10% (brutto)

{{ choosen_car_data[choosen_car].wplata_wlasna }} PLN

ceny zawierają ubezpieczenie komunikacyjne na pierwszy rok + pakiet serwisowy
Przycisk pobierz Zapytaj o ofertę
Plik mały img sprawdź potrzebne dokumenty
Prezentowane informacje są wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66 § 1 i art. 556 indeks 1 Kodeksu Cywilnego. Porsche Inter Auto Polska zastrzega sobie prawo do doprecyzowania oraz korekt omyłek.

Zapytaj o ofertę:

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu openformacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail lub numeru telefonu (w zależności od wybranego kanału komunikacji) przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. ("Porsche") dla celów marketingowych związanych z przesyłaniem/przekazywaniem przez Porsche spersonalizowanych openformacji handlowo-marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Porsche, za pośrednictwem:Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-304) przy ul. Połczyńskiej 118a, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. openformujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (https://www.porscheinterauto.pl/rodo).
Rozwiń Zwiń