Baner T-Cross

Cyfrowa rewolucja
w Nowym Golfie

Moc silnika

90 - 150 KM

Zużycie paliwa

4.1-6.2 l/100 km

Czas ładowania do 80%

minut

Maksymalny zasięg

km

Zasięg w warunkach
zbliżonych do rzeczywistych

km

Zasięg po 30 min.
szybkiego ładowania

km

Przyspieszenie od 0 do 100 km/h

sek.

Maksymalna pojemność bagażnika

litrów

Liczba miejsc

do

Cyfrowa rewolucja
w Nowym Golfie

Wersje wyposażenia

Golf

Life

Style

R-Line

Golf image
Golf Life image
Golf Style image
Golf R Line image

Zachwyć się stylistyką

Nadwozie image Światła image Obręcze kół image
Nadwozie Arrow down icon

Dynamiczny wygląd, charakter Golfa

Golf z dynamiczną stylistyką: pociągnięta mocno w dół maska silnika z wąskimi, podwójnymi reflektorami LED Matrix, do tego nowe logo VW. Wszystko konsekwentnie do siebie dopasowane, jak zawsze w Golfie. Z tyłu dominują wąskie światła tylne, między którymi znajduje się nowe logo i napis „Golf”. Rury wydechowe chowają się pod estetycznym dyfuzorem.

Światła Arrow down icon

LED w nowym świetle

W Golfie seryjnie montowane są reflektory LED, dynamicznie włączone w obniżający się przód nadwozia, z boku sięgające aż do błotników. Seryjne są również zintegrowane światła przeciwmgielne. Typowy dla tego modelu jest styl „czworga oczu”. Także tył jest utrzymany w takiej samej stylistyce – dominują w nim wąskie światła LED. Jako opcja dostępne są reflektory LED Matrix IQ.LIGHT z dynamiczną regulacją zasięgu świateł drogowych Dynamic Light Assist, która automatycznie dopasowuje rozdział światła do warunków na drodze.

Obręcze kół Arrow down icon

Jeśli chodzi o obręcze kół dla Golfa, to jest w czym wybierać

To Ty decydujesz, z jaką kombinacją felg i opon Golf będzie wyglądał najlepiej. Jesteśmy pewni, że dokonasz właściwego wyboru.

Sprawdź, co jeszcze znajdziesz w Nowym Golfie

Side assist i Lane assist image Zawieszenie DCC image Ochrona pasażerów PreCrash image Digital Cockpit image We upgrade image Discover pro image System nagłaśniający Harman Kardon image
Side Assist i Lane Assist Arrow down icon

Analiza otoczenia i automatyczne reagowanie

Side Assist
Asystent zmiany pasa ruchu diodą w lusterku zewnętrznym ostrzega przed pojazdami znajdującymi się w martwym polu widzenia lub jadącymi w odległości do 50 metrów za Golfem1. Jeżeli włączysz kierunkowskaz sygnalizując zamiar zmiany pasa ruchu, system obliczy na podstawie położenia i prędkości, czy inny pojazd mógłby stanowić zagrożenie przy tym manewrze. W przypadku stwierdzenia zagrożenia zwróci Ci uwagę dobrze widocznym miganiem diody w odpowiednim lusterku zewnętrznym.

1 W granicach możliwości systemu. Kierowca musi być w każdej chwili przygotowany do przejęcia kontroli nad systemem wspomagającym i jest zobowiązany do zachowania ostrożności przyprowadzeniu pojazdu.

Lane Assist
Monotonne trasy niosą ze sobą duże ryzyko. W takich przypadkach doskonale sprawdza się Lane Assist. Przy prędkości powyżej 60 km/h system może rozpoznać, czy samochód w sposób niezamierzony nie opuszcza pasa ruchu i korygującą ingerencją w układ kierowniczy zwrócić kierowcy uwagę na sytuację.1

1 W granicach możliwości systemu. Kierowca musi być w każdej chwili przygotowany do przejęcia kontroli nad systemem wspomagającym i jest zobowiązany do zachowania ostrożności przyprowadzeniu pojazdu.

Adaptacyjna regulacja zawieszenia DCC Arrow down icon

Wybitnie sportowo lub ekstremalnie wygodnie

Ustawienia opcjonalnej adaptacyjnej regulacji zawieszenia DCC możesz precyzyjnie zmieniać, przesuwając ruchem ręki regulator suwakowy lub na życzenie – używając poleceń głosowych. Dzięki temu możliwe jest indywidualne rozszerzenie trybów COMFORT, ECO i SPORT o ustawienia, które dotychczas nie wchodziły w zakres tych trybów. Tryb SPORT z maksymalnym amortyzowaniem minimalizuje ruchy nadwozia, co przekłada się na wyjątkowo bezpośrednie reakcje samochodu. Tryb COMFORT zapewnia maksymalną niezależność ruchów karoserii od rodzaju nawierzchni, co naturalnie zwiększa komfort jazdy.

System proaktywnej ochrony pasażerów PreCrash Arrow down icon

Ochrona ze wszystkich stron

Opcjonalny system proaktywnej ochrony pasażerów PreCrash w granicach swoich możliwości może ochronić Cię w krytycznych sytuacjach, na przykład gdy zaistnieje ryzyko kolizji.

Jeżeli system rozpozna zagrożenie zderzeniem, zamknie automatycznie okna oraz panoramiczny rozsuwany dach i napnie pasy bezpieczeństwa. Dobrze wiedzieć, że coś takiego jest możliwe. Ale jeszcze lepiej, gdy nie trzeba się o tym nigdy przekonywać na własnej skórze.

Digital Cockpit Arrow down icon

Futurystycznie w przyszłość

Wyświetlacz wielofunkcyjny Digital Cockpit prezentuje na seryjnym kolorowym ekranie wysokiej rozdzielczości o przekątnej 25,4 cm (10 cali) treści, które są dla Ciebie ważne. Możesz sam wybrać, czy chcesz widzieć klasyczny obrotomierz, prędkościomierz i licznik kilometrów, czy może informacje z systemów wspomagających lub mapę nawigacji połączoną z informacjami z systemów multimedialnych. Wszystko z atrakcyjnymi grafikami i animacjami.

We Upgrade Arrow down icon

We Upgrade. W nowym Golfie wiele funkcji i systemów możesz aktywować także w późniejszym terminie

Indywidualizacja po zakupie samochodu: nowością jest możliwość nie tylko aktualizowania wielu funkcji, lecz także, w ramach We Upgrade, aktywowania ich w późniejszym terminie. Możesz np. dodatkowo aktywować w swoim samochodzie aktywny tempomat ACC, system rozpoznający znaki drogowe, dynamiczną regulację świateł drogowych Light Assist, oświetlenie Ambiente, nawigację, App-Connect (korzystanie z aplikacji smartfona), Wireless App-Connect (bezprzewodowe korzystanie z aplikacji iPhone), hotspot WLAN oraz obsługę głosową online.

Discover Pro Arrow down icon

Wskaż dłonią swojemu Golfowi, dokąd chcesz jechać

Chcesz posłuchać innego utworu? Zmienić ustawienie systemu? Włączyć oświetlenie wnętrza? Żaden problem: opcjonalny system nawigacyjny Discover Pro możesz obsługiwać gestami dłoni. Kolejne zalety Discover Pro to ekran o przekątnej 25,4 cm (10 cali), prezentacja map 3D, osiem głośników, radio FM, złącze USB i Bluetooth do telefonu komórkowego – opcjonalnie z funkcją obsługi głosowej. Czy można chcieć więcej?

System nagłaśniający Harman Kardon Arrow down icon

Piękna muzyka w pięknym opakowaniu

Nowy opcjonalny system nagłaśniający Harman Kardon zachwyca perfekcyjnym brzmieniem i eleganckim wyglądem. Został stworzony dla audiofilów, którzy podczas jazdy nie chcą tylko słuchać muzyki, lecz ją celebrować. Z pewnością nikt nie pozostanie obojętny na idealnie zbalansowane góry i doły oraz precyzyjne basy. Harman Kardon zmienia Golfa w salę koncertową.


Notice: Undefined index: third_list_header in /home/forge/volkswagenwarszawa.pl/app/polczynska/include/pages/modele.inc.php on line 170


Notice: Undefined index: third_list_images in /home/forge/volkswagenwarszawa.pl/app/polczynska/include/pages/modele.inc.php on line 174

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/forge/volkswagenwarszawa.pl/app/polczynska/include/pages/modele.inc.php on line 174

Notice: Undefined index: third_list_elements in /home/forge/volkswagenwarszawa.pl/app/polczynska/include/pages/modele.inc.php on line 179

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/forge/volkswagenwarszawa.pl/app/polczynska/include/pages/modele.inc.php on line 179

Wypełnij formularz. Oddzwonimy i zdalnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu openformacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.


Wyrażam zgodę na przekazanie mi informacji handlowej i wykorzystanie wskazanych przeze mnie danych do celów marketingu bezpośredniego w rozumieniu art. 172 ust. 1 ustawy Prawo telekomunikacyjne. Moja zgoda dotyczy kontaktowania się ze mną za pośrednictwem:Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. openformujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (https://porscheinterauto.pl/rodo).
Rozwiń Zwiń

zamknij

Skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy konkretną ofertę, a nasz Doradca odpowie na każde pytanie.

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu openformacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.


Wyrażam zgodę na przekazanie mi informacji handlowej i wykorzystanie wskazanych przeze mnie danych do celów marketingu bezpośredniego w rozumieniu art. 172 ust. 1 ustawy Prawo telekomunikacyjne. Moja zgoda dotyczy kontaktowania się ze mną za pośrednictwem:Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. openformujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (https://porscheinterauto.pl/rodo).
Rozwiń Zwiń

Godziny otwarcia:

Salon:
Poniedziałek - piątek 8:00 - 19:00
Sobota 9:00 - 15:00


Serwis:
Poniedziałek - piątek 7:00 - 19:00
Sobota 9:00 - 15:00

Kontakt:

Tel.: 22 532 24 00
E-mail: vw.polczynska@porscheinterauto.pl
Regulamin parkingu


Porsche Inter Auto Polska

logo porsche inter auto polska