Mój Elektryk
Porsche Warszawa Połczyńska

Mój Elektryk

program dofinansowania zakupu samochodów elektrycznych


Napędzany dobrą energią przez Volkswagen

Porsche Warszawa Połczyńska

Elektromobilność to nie kolejny modny trend,
lecz kierunek rozwoju nowoczesnego
i świadomego społeczeństwa.

Skorzystaj z dopłaty rządowej i zyskaj nawet do 27 000 PLN – właśnie ruszył Program Mój Elektryk, zapewniający dofinansowanie do zakupu nowego samochodu elektrycznego. Posiadanie samochodu elektrycznego wiąże się z licznym korzyściami, poza tym, że dbasz o środowisko, otrzymujesz przywileje, nie tylko na drodze. Zapoznaj się z ofertą samochodów elektrycznych VW i wraz z nami wspieraj rozwój elektromobliności – już dziś zatroszcz się o komfort własny i swojego otoczenia.

moj-elektryk
Wysokość dotacji dla osób fizycznych

Wysokość dotacji
dla osób fizycznych


18 750 PLN

Dla osób fizycznych, nieprowadzących działalności gospodarczej.
Cena samochodu max. 225 000 zł brutto.

27 000 PLN

Dla posiadaczy
karty dużej rodziny.

Wysokość dotacji
dla przedsiębiorców27 000 PLN

Dla przedsiębiorców – kategoria M1: 27 000 zł

Przy deklarowanym, rocznym przebiegu min. 15 tys. km.

Wysokość dotacji dla przedsiębiorców

Forma dofinansowania

Zakup dla osób fizycznych i przedsiębiorców

Zakup dla osób fizycznych
i przedsiębiorców

Kredyt bankowy

Kredyt bankowy
dla osób fizycznych

Leasing Das WeltAuto

Leasing
dla przedsiębiorców

Najem samochodu

Najem samochodu
dla przedsiębiorców

Warunki

Warunki

Warunki udzielenia dotacji są takie same niezależnie od formy finansowania pojazdu. Konieczne jest posiadanie samochodu przez 2 lata, pieniądze wypłacane są po zawarciu umowy leasingowej i pozytywnym rozpatrzeniu wniosku. Istnieje możliwość złożenia wniosku dofinansowania po wcześniejszym zakupie samochodu, o ile miało to miejsce po 1.05.2020 r.


Z dniem 31.01.2023 Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej wprowadził zmiany w Programie Mój Elektryk.


Wg. nowej definicji pojazd zakupiony i zarejestrowany przez dealera samochodowego, importera lub firmę leasingową, z przebiegiem kilometrowym nie wyższym niż 50 km, nie jest już traktowany jako samochód nowy. Oznacza to, iż klienci, którzy będą chcieli ubiegać się o wsparcie na samochód elektryczny, który był czasowo zarejestrowany na Dealera nie będą do tego uprawnieni.


Termin składania wniosków: do 30.09.2025 r. lub do wyczerpania środków alokacji.
Jak złożyć wniosek

Jak złożyć wniosek?

Procedura składania wniosku jest uproszczona i przebiega w całości online. Należy wypełnić e-formularz, dołączając do niego kopię dowodu zakupu, rejestracji oraz ubezpieczenia samochodu. Podpisany wniosek staje się wiążącą umową o wpłatę dotacji.

Poznaj modele elektryczne

elektryk-100

ID.3

od 199 390 PLN

id3
Zapytaj o ofertę dla ID.3
elektryk-100

ID.4

od 219 490 PLN

id4
Zapytaj o ofertę dla ID.4
elektryk-100

ID.5

od 235 390 PLN

id5
Zapytaj o ofertę dla ID.5

Zainteresował Cię zakup
auta elektrycznego?

Zapytaj o ofertęStrona pełni funkcję wyłącznie informacyjną. Porsche Inter Auto Sp. z o. o. nie ponosi odpowiedzialności za warunki i organizację Programu „Mój Elektryk”, a także za ewentualne zmiany oraz składanie wniosków. Szczegóły i aktualne informacje dotyczące Programu znajdują się na: https://www.gov.pl/web/elektromobilnosc/program-moj-elektryk--pytania-i-odpowiedzi

Wypełnij formularz

Wyrażam zgodę na przekazanie mi informacji handlowej i wykorzystanie wskazanych przeze mnie danych do celów marketingu bezpośredniego w rozumieniu art. 172 ust. 1 ustawy Prawo telekomunikacyjne. Moja zgoda dotyczy kontaktowania się ze mną za pośrednictwem:

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu openformacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. openformujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (https://www.porscheinterauto.pl/rodo).
Rozwiń Zwiń