Baner T-Cross

Nowy
Tiguan Allspace

Moc silnika

150-245 KM

Zużycie paliwa

5,2-9,3 l/100 km

Czas ładowania do 80%

minut

Maksymalny zasięg

km

Zasięg w warunkach
zbliżonych do rzeczywistych

km

Zasięg po 30 min.
szybkiego ładowania

km

Przyspieszenie od 0 do 100 km/h

sek.

Maksymalna pojemność bagażnika

760 | 1920 litrów

Liczba miejsc

do do 7

Gotowy tak jak Ty

Długi rozstaw osi, wersja również 7-osobowa oraz wariant mogący holować przyczepę o masie do 2,5 tony - nowy Tiguan Allspace umożliwia życie w większym wymiarze. Dla wszystkich, którzy każdy dzień mają wypełniony wielkimi i mniejszymi planami.

Wersje wyposażenia

Stylistyka

Wygląd zewnętrzny image dach panoramiczny image obręcze kół image wnętrze image pojemnosc bagaznika image
Wygląd zewnętrzny Arrow down icon

Pewność siebie w każdym detalu stylistycznym

Tiguan Allspace jest stylowy z każdej strony – już przód nadwozia z wyrazistą osłoną chłodnicy i elegancką grafiką świateł zdradza, że mamy do czynienia ze stylistyką na poziomie premium. Każdy wariant obręczy ze stopu metali lekkich podkreśla jego sportowe zacięcie, a przyciemniane diodowe światła tylne i pas świateł odblaskowych (seryjnie w wersjach Elegance i R-Line) akcentują atletyczny tył. Całe nadwozie ma wybitny charakter SUVa, typowy dla samochodu, który na pokrywe bagażnika ma plakietki „Tiguan” i „Allspace”.

Jeszcze bardziej stylowy jest nowy Tiguan Allspace R-Line z opcjonalnym pakietem stylistycznym R-Line Black Style Exterieur.

Dach panoramiczny Arrow down icon

Możesz podziwiać niebo.

Imponujące wymiary dla wspaniałych wrażeń: opcjonalny unoszony/rozsuwany dach panoramiczny obejmuje prawie całą powierzchnię dachu Tiguana Allspace i umożliwia podziwianie wszechświata także pasażerom siedzącym na tylnych siedzeniach. Przednią połowę dachu można unieść lub przesunąć do tyłu, jeżeli chcesz wpuścić do wnętrza świeże powietrze.

Obręcze kół Arrow down icon

Większy wybór: oferta kół dla Tiguana Allspace

Z jaką kombinacją obręczy i opon Twój nowy Tiguan Allspace będzie wyglądać najlepiej, to tyko kwestia gustu. Czy podobają Ci się na przykład 20-calowe obręcze ze stopu metali lekkich Misano? Jesteśmy pewni, że cokolwiek wybierzesz, będzie to dobry wybór.

Wnętrze Arrow down icon

Może być cyfrowy i komfortowy

Czyste formy, wysokiej jakości aplikacje dekoracyjne i przestrzeń, którą nie tylko widać, ale którą można też poczuć – na przykład, gdy usiądziesz w wygodnym fotelu i położysz dłonie na obszytej skórą kierownicy wielofunkcyjnej. Spoglądając na kokpit zauważysz, że także on wszedł w erę cyfrową. Dominują dotykowe wyświetlacze o wysokiej rozdzielczości, takie jak panel obsługi klimatyzacji Air Care Climatronic. Przy zmianie stacji radiowej lub wprowadzenia celu do nawigacji, nie musisz zdejmować rąk z kierownicy, gdyż dzięki opcjonalnej funkcji obsługi głosowej wystarczy, że wypowiesz odpowiednie życzenie.

Pojemność bagażnika i funkcja Easy Open & Close Arrow down icon

Otwiera nowe możliwości

Po złożeniu wszystkich siedzeń w nowym Tiguanie Allspace, pojemność przestrzeni bagażowej w wersji 5-osobowej wynosi 1920 litrów, a w wersji 7-osobowej (opcjonalnej) – 1775 litrów. Możesz dostosować przestrzeń bagażową do swoich potrzeb, składając tylko część siedzeń. Złożenie skrajnych siedzeń, by przewozić długie przedmioty, wymaga tylko jednego ruchu ręki. Ponadto z opcjonalną funkcją Easy Open & Close1 wystarczy niewielki ruch nogą w okolicy tylnego zderzaka, aby otworzyć pokrywę bagażnika.

1 Element opcjonalny dla Tiguana Allspace w wersji Life i Tiguana Allspace w wersji R-Line, element seryjny w Tiguanie Allspace w wersji Elegance

Connectivity & Infotainment

wyswietlacz image Radio & nawigacja image obsługa głosowa image connectivity image harman-kardon image
Digital Cockpit Pro Arrow down icon

Wyświetlacz pokazuje to, co chcesz

Chciałbyś widzieć tylko prędkościomierz i obrotomierz? A może również inne dane i komunikaty z systemów wspomagających? Albo mapę nawigacji? Albo tytuł piosenki, której właśnie słuchasz? Lub kilka z tych informacji jednocześnie? Wszystko zależy od Ciebie: używając kierownicy wielofunkcyjnej możesz skonfigurować ekran wysokiej rozdzielczości seryjnego Digital Cockpit Pro tak, by spełniał Twoje potrzeby.

 • Kolorowy wyświetlacz TFT o przekątnej 26 cm (10,25 cala)
 • Możliwość ustawienia konfiguracji – trzy konfiguracje można zapisać w pamięci.

Radio & Nawigacja Arrow down icon

Pionierstwo i nadawanie tempa

Oba opcjonalne systemy nawigacji Discover Media i Discover Pro nie tylko niezawodnie doprowadzą Cię do celu podróży, lecz również zadbają o rozrywkę. System nawigacji Discover Media zachwyca kolorowym ekranem dotykowym o przekątnej 20,3 cm (8 cali), radiem cyfrowym DAB+ i intuicyjną nawigacją z rozpoznawaniem znaków drogowych. Ponadto dysponuje ośmioma głośnikami, złączem Bluetooth do telefonów komórkowych oraz dwoma złączami USB (typ C). Jako opcja dostępne są mobilne usługi online We Connect gwarantujące doskonałą komunikację.

Wolisz jeszcze bogatsze wyposażenie? Wybierz opcjonalny system nawigacji Discover Pro.

Obsługa głosowa Arrow down icon

Nowy Tiguan Allspace słucha , co do niego mówisz

Opcjonalna funkcja obsługi głosowej pozwoli porozumiewać się z Twoim nowym Tiguanem Allspace jeszcze bardziej intuicyjnie: nie odrywaj wzroku od drogi i wypowiedz swoje życzenia naturalnym językiem. Korzystając z poleceń głosowych możesz obsługiwać np. radio, opcjonalny system nawigacji lub telefon bez konieczności stosowania ściśle określonych sformułowań. Wystarczy powiedzieć, co chcesz zrobić. System Cię zrozumie. Z opcjonalną obsługą głosową online We Connect Plus nawet jeszcze lepiej, niż kiedyś.

Connectivity Arrow down icon

Więcej niż bity i bajty

Oferty z zakresu Connectivity gwarantują większy komfort, bezpieczeństwo i lepszą rozrywkę. Możliwość połączenia Tiguana Allspace z internetem i Twoim smartfonem znacznie ułatwi podróż. Ale prowadzić auto nadal musisz sam.

System nagłaśniający "Harman Kardon" Arrow down icon

Przygoda z dźwiękiem surround

Opcjonalny system audio "Harman Kardon" zachwyci Cię imponująco dopracowanym dźwiękiem, wydobywającym się z eleganckich, designerskich głośników. Powstał z myślą o pasjonatach, którzy nie tyle słuchają muzyki, co wręcz ją celebrują. Spodziewaj się zbilansowanych wysokich i niskich tonów, a także precyzyjnie odtworzonego basu. "Harman Kardon" w Twoim Volkswagenie to naprawdę bezprecedensowe brzmienie, zapewniane przez:

 • 10 głośników,
 • subwoofer,
 • cyfrowy 16-kanałowy wzmacniacz,
 • dźwięk przestrzenny.
 • moc całkowita 480 W

Technologia i systemy asystujące

przyczepnosc image profil-jazdy image
4MOTION Arrow down icon

Przyczepność w akcji

Na mokrej, oblodzonej lub nierównej nawierzchni opcjonalny napęd na wszystkie koła 4MOTION zadba, aby w razie potrzeby siła silnika została rozdzielona na wszystkie koła. Zapobiega to poślizgowi kół, a Twój nowy Tiguan Allspace zachowa pełną przyczepność na prawie każdym podłożu. Opracowana specjalnie dla stałego napędu na wszystkie koła elektroniczna funkcja wyboru profilu jazdy 4MOTION Active Control umożliwia optymalne dostosowanie pracy układu napędowego do rodzaju podłoża. A to oznacza dla Ciebie maksimum komfortu i przyjemności jazdy.

Funkcja wyboru profilu jazdy Arrow down icon

Dostosowuje się do Twojego stylu jazdy

Z opcjonalną funkcją wyboru profilu jazdy nowy Tiguan Allspace dostosowuje się do Twojego stylu jazdy i sytuacji na drodze. Przyciskiem wybierasz żądany profil jazdy, a sposób pracy napędu, układu kierowniczego i skrzyni biegów (w przypadku DSG) zostanie automatycznie zmieniony.

 • Eco: oszczędność paliwa
 • Comfort: wygoda na złych nawierzchniach
 • Normal: na codzienne trasy z punktu A do B
 • Sport: dla sportowych osiągów na wysokich obrotach
 • Individual: własna kombinacja ustawień
 • Offroad: dla przygód poza utwardzonymi drogami

Wypełnij formularz. Oddzwonimy i zdalnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu openformacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.


Wyrażam zgodę na przekazanie mi informacji handlowej i wykorzystanie wskazanych przeze mnie danych do celów marketingu bezpośredniego w rozumieniu art. 172 ust. 1 ustawy Prawo telekomunikacyjne. Moja zgoda dotyczy kontaktowania się ze mną za pośrednictwem:Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. openformujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (https://porscheinterauto.pl/rodo).
Rozwiń Zwiń

zamknij

Skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy konkretną ofertę, a nasz Doradca odpowie na każde pytanie.

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu openformacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.


Wyrażam zgodę na przekazanie mi informacji handlowej i wykorzystanie wskazanych przeze mnie danych do celów marketingu bezpośredniego w rozumieniu art. 172 ust. 1 ustawy Prawo telekomunikacyjne. Moja zgoda dotyczy kontaktowania się ze mną za pośrednictwem:Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. openformujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (https://porscheinterauto.pl/rodo).
Rozwiń Zwiń

Godziny otwarcia:

Salon:
Poniedziałek - piątek 8:00 - 19:00
Sobota 9:00 - 15:00


Serwis:
Poniedziałek - piątek 7:00 - 19:00
Sobota 9:00 - 15:00

Kontakt:

Tel.: 22 532 24 00
E-mail: vw.polczynska@porscheinterauto.pl
Regulamin parkingu


Porsche Inter Auto Polska

logo porsche inter auto polska